کانون آگهي تبليغاتي فروغ فلق با مجوز از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامي با هدف فراهم نمودن فضاها و شيوه های نوين تبليغاتي جهت معرفي هرچه بهتر محصولات و خدمات شرکتهای معتبر مفتخر است برای اولين بار جديدترين و پيشرفته ترين سيستم تبليغاتي نام و علائم تجاری را به شما معرفي کند.

فلوگوس نام سيستم توليد کننده جلوه های ويژه فومي با طرح و شکل نامها و يا علائم تجاری و معلق ساختن آنها در فضای باز و يا سرپوشيده است. سيستم فلوگوس مي تواند بصورت هر چند ثانيه يک بار يک علامت تجاری ، نام تجاری و يا حتي يک نوشته را توليد و در فضای باز و يا سرپوشيده معلق سازد . معلق شدن نام ، علامت تجاری و يا يک پيام نوشتاری توليد شده با سيستم فلوگوس توجه ناظرين را به خود جلب کرده و يک شيوه جديد و جذاب جهت جلب توجه ناظرين است .

 جلوه های ويژه فلوگوس ابتدا با ترکيب آب ، هوا و گاز هليم بصورت فوم درآمده و با استفاده از دستگاه فلوگوس به سمت بالای دستگاه هدايت مي شود و پس از عبور از يک شابلون که برای يک نام تجاری ، علامت تجاری ويا يک پيام نوشتاری طراحي شده با نقش همان نام ، علامت تجاری و يا پيام نوشتاری در فضای باز و يا سرپوشيده به پرواز در مي آيند . فوم فلوگوس دوستدار محيط زيست بوده و پس از چهل دقيقه معلق بودن در فضای باز ويا سرپوشيده بدون برجای گذاشتن هيچ اثری محو مي شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *